● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Bestia wyłupiła psu oczy!
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali wczoraj mężczyznę, który przez kilka miesięcy ze szczególnym okrucieństwem znęcał się nad psem swojej byłej konkubiny. W ubiegłym tygodniu policjanci dostali informację, że w jednym z mieszkań przy al. Niepodległości w Pile przebywa okaleczony pies. - Błyskawicznie dotarli do właścicielki zwierzęcia. Okazało si... więcej »
Chciał być jak Jerzyk?
Pewien młody mężczyzna tak się zapatrzył na Agnieszkę Radwańską i Jerzego Janowicza, że postanowił sam popróbować, czym smakuje tenis. Zaczął od pozyskania rakiet. Zamiast pójść do sklepu, postanowił zaopatrzyć się w sprzęt najtańszym kosztem - poprzez kradzież. Pilscy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Piły, podejrzanego o kradzież sześciu rakiet tenisowych... więcej »
Barwy Wolontariatu nad Gwdą i Notecią
Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu „Barwy Wolontariatu nad Gwdą i Notecią”, którego ogólnopolskim organizatorem jest Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce. W ramach Konkursu w  zostaną wyłonieni laureaci lokalni, którzy wezmą udział w etapie wojewódzkim oraz ogólnopolskim finale konkursu „Barwy Wolontariatu”. Celem Konkursu jest popularyzowanie i wy... więcej »

● Komunikaty
Trzcianka Twoim Zdaniem
Jak w przyszłości będzie wyglądać centrum Trzcianki? Czy z Placu Pocztowego zniknie mauzoleum, czy przeniesione zostaną dworzec autobusowy i targowisko miejskie? więcej »
Drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście
W poniedziałek 16 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście. Tak samo jak przy pierwszej edycji, transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TV ASTA.
 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593