● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Nowa ustawa - nową szansą
Pod koniec sierpnia prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał ustawę o petycjach. Ustawa ta jest inicjatywą ustawodawczą senatora RP Mieczysława Augustyna. Dzięki niej obywatele zwiększą swoją szansę w bezpośrednim wpływaniu na sprawy publiczne.  -  To zwiększa szansę mieszkańców na dotarcie do władz. Dzięki tej ustawie całe postępowanie po złożeniu petycji będzie ja... więcej »
Przerwa techniczna w Aquaparku. Baseny nieczynne
Od poniedziałku, 1 września w pilskim Aquaparku trwa przerwa techniczna. W poniedziałek, 1 września zamknięta została część basenowa, wraz z saunami. Przerwa związana jest z corocznymi pracami konserwacyjno-serwisowymi i potrwa najprawdopodobniej do niedzieli, 21 września. Squash, siłownia, salka fitness i boisko wielofunkcyjne działają, jak dotychczas. Obiekty te m... więcej »
Potrzebna pomoc! 3-letnia Zuzia walczy z białaczką
3-letnia Zuzia z Piły choruje na najbardziej zjadliwą odmianę białaczki - neuroblastomę IV stopnia. Dziewczynkę wychowuje tylko mama. Życie dziecka uratować może drogie leczenie za granicą. Potrzebna pomoc!   Jedyną szansą dla chorującej na białaczkę 3-latki jest leczenie w Niemczech lub we Włoszech. Dziewczynka musi pokonać neuroblastomę - rz... więcej »

● Komunikaty
Trzcianka Twoim Zdaniem
Jak w przyszłości będzie wyglądać centrum Trzcianki? Czy z Placu Pocztowego zniknie mauzoleum, czy przeniesione zostaną dworzec autobusowy i targowisko miejskie? więcej »
Drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście
W poniedziałek 16 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście. Tak samo jak przy pierwszej edycji, transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TV ASTA.
 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593