● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Zniszczył figurkę św. Józefa z Jezusem
W środę policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży zatrzymali mieszkańca powiatu chodzieskiego, podejrzanego o uszkodzenie figurki sakralnej. Do zdarzenia doszło 7 lutego w Józefowicach, gm. Szamocin. - Policjanci szybko wpadli na trop mężczyzny, który zniszczył umieszczoną w przydrożnej kapliczce figurkę, przedstawiającą św. Józefa z dzieciątkiem Jezus - relacjonuje sierż. sztab. K... więcej »
Podawał się za funkcjonariusza CBŚ
Na trzy miesiące do aresztu trafił oszust, który podawał się za funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego. Przemysław N. próbował wyłudzić od starszej pilanki 15 tysięcy złotych. Mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania wpadł na gorącym uczynku. Policja szuka jego dwojga wspólników. - Jedna z tych osób podawała się za krewną pokrzywdzonej i chciała pożyczyć od niej pieniądze. Jeden ze sprawc... więcej »
Krówki - cyrkówki w Kaczorach
00Niezły cyrk w Kaczorach. Namiot cyrkowy stanął już w grudniu, nie ma w nim jednak ani akrobatów, ani klownów. Są za to tajemniczo brzmiące limousine i charolaise. Nie są to jednak dzikie zwierzęta, lecz specjalny, francuski gatunek krów mięsnych. Stado takich nietypowych krówek - cyrkówek sprowadził do Kaczor prosto z Francji miejscowy rolnik. - Są to krowy rasy charolaise i mieszanki charolaise z limousi... więcej »

● Komunikaty
Zmiany w ramówce w okresie świątecznym

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Na ten wyjątkowy czas w ramówce TV ASTA nastąpią niewielkie zmiany. Od 21 grudnia do 8 stycznia w TV ASTA będzie obowiązywała świąteczna ramówka. Przez trzy tygodnie wydanie Informacji zostanie skrócone do 30 minut. Oprócz tego nie będą emitowane kuriery regionalne, z wyjątkiem piątkowego bloku czarnkowsko-chodzieskiego, ten pozostanie bez zmian.

 więcej »
Mamy pół miliona!
TV ASTA od lat stanowi pierwsze źródło informacji lokalnych dla mieszkańców Piły i Północnej Wielkopolski. Dzięki współpracy z poznańską INEA, zagościliśmy w domach w całej Wielkopolsce. W ślad za wielkopolskim operatorem szczecinecki GAWEX oraz PROMAX z Ostrowa Wielkopolskiego włączyli nasz kanał do swojego programingu i dzięki temu może nas oglądać już pół miliona widzów. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 350 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593