● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Trzęsienie ziemi na sesji rady w Wałczu
Choć IX Sesja Rady Miasta Wałcza nie przyniosła spektakularnych rozstrzygnięć to pokazała, jak bardzo podzielona jest rada. Burmistrz nie tylko, nie ma większości, ale jak się okazuje także wpływu na uchwały, które są podejmowane. Zdaniem, radnych to tylko różnica poglądów, a władz miasta - otwarty konflikt toczony kosztem miasta i mieszkańców. Scenariusza ... więcej »
Magister z PWSZ
W tym roku akademickim PWSZ w Pile może pochwalić się tym, że samodzielnie rozpocznie studia II stopnia, czyli studia magisterskie na kierunku praca socjalna. - Przygotowanie programów nauczania, bazy dydaktycznej i spełnienie wszystkich kryteriów, wymaganych przez komisję akredytacyjną kosztowało nas wiele wysiłku, dokumenty to ponad 1000 stron druku - wyja... więcej »
Uwaga! Oszukują "na ZUS"
Uwaga na maile i telefony z informacją o możliwości przeliczenia świadczeń wypłacanych przez ZUS. Osoby podszywające się pod pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych mogą kierować do emerytów zawirusowaną korespondencję elektroniczną lub namawiać do płatnych porad. - W ostatnich dniach do niektórych z klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dota... więcej »

● Komunikaty
Transmisja mszy świętej w TV ASTA

TV Asta będzie transmitować  msze święte z Sanktuarium Maryjnego w Skrzatuszu. Pierwsza transmisja już w najbliższą niedzielę 31 maja o godz. 12:00. Telewizja Asta od lat transmituje w okresie wielkanocnym i świat Bożego Narodzenia msze święte. Teraz wychodząc naprzeciw oczkiwaniom widzów, którzy nie mogą uczestniczyć w niedzilnych mszach w kościele proponujemy transmisje mszy z Sanktuarium w Skrzatuszu.

 więcej »
Wiosenna ramówka w TV ASTA

Wiosna w kalendarzu dopiero za trzy tygodnie, ale u nas już od poniedziałku, 2 marca. Tego dnia wchodzimy do Państwa domów z nową telewizyjną ramówką.
Poza dotychczasowymi programami na Widzów czeka kilka nowości.

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593