● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Policja podsumowała dwa dni na drogach
"Prędkość - Zero Tolerancji", pod taką nazwą przebiegała akcja wielkopolskiej drogówki na drogach naszego regionu. Podsumowanie tylko dwóch pierwszych dni akcji daje do myślenia.  - Głównym celem tych działań jest zmiana nawyków i świadomości kierowców i egzekwowanie konsekwentnego stosowania się do obowiązujących przepisów. Im więce... więcej »
Pożyczka na termomodernizację
Pilskie starostwo powiatowe zaciąga dwumilionową pożyczkę na termomodernizację budynku przy ulicy wojska Polskiego w Pile. Obiekt, w którym mieszczą się poradnie specjalistyczne od wielu lat stoi zaniedbany. Teraz zyska nowy wygląd. Prace powinny ruszyć jeszcze w tym roku. - Pomyśleliśmy o jednej rzeczy. Skoro mamy najemców, którzy odzywają się, że mają coraz większe koszty ogrzewania i z drugiej strony ... więcej »
Lider pojedzie w Krakowie
W niedzielę aktualny lider Nice 1. Ligi Żużlowej Euro Finannce Polonia Piła zmierzy się na wyjeździe z Arge Speedway Wandą Kraków. Żużlowcy Tomasza Żentkowskiego liczą na podtrzymanie dobrej passy i zdobycie grodu Kraka. Wanda jako jeden z dwóch zespołów (obok Stali Rzeszów) zdołała odjechać do tej pory trzy spotkania. W nich zdobyła jedynie dwa punkty. Małopolanie niespodziewanie wygrali na własnym torze z Grupą ... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593