● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Lider lepszy od Polonii, pierwsza przegrana w Pile
Euro Finannce Polonia Piła przegrała w meczu siódmej kolejki Nice 1. ligi żużlowej ze Speed Car Motorem Lublin 41:49. Dla lidera zaplecza Ekstraligi była to już szósta wygrana w obecnym sezonie, a dla podopiecznych Tomasza Żentkowskiego czwarta przegrana, w tym pierwsza przy Bydgoskiej. Trudno było wskazać faworyta przed niedzielnym meczem. Ekipa ze wschodniej części Polski liderowała po sześciu kolejkach, mając na konci... więcej »
Imprezowa sobota w Pile
Wczoraj w Pile odbyło się kilkadziesiąt imprez. Jakie wydarzenia cieszyły się największym zainteresowaniem? Na stadionie przy ulicy Okrzei odbyło się Country nad Gwdą. Podczas imprezy wystąpili między innymi Gang Marcela oraz Honky Tonk Brothers. Do tego atrakcje dla najmłodszych takie jak elektryczny byk, dojenie krowy czy dmuchane zamki. [gallery columns="2" ids="83238,83236,83237,83235,83239,83240"] Sobota... więcej »
Zbierają pieniądze na pomnik
W Trzciance ma stanąć warty blisko 150 tysięcy złotych Pomnik Niepodległości. Komitet zajmujący się jego powstaniem organizuje zbiórkę, gdyż monument ma być opłacony z datków mieszkańców. Pomnik Niepodległości w Trzciance ma powstać w ramach obchodów 100-letniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Projekt wykonała artystka z Trzcianki Elżbieta Wasyłyk. Na realizację inwestycji potrzeba a... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593