● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Przedsiębiorco, uważaj na oszustów
Pilska policja przestrzega przed internetowymi oszustami. Tym razem ofiarami są przedsiębiorcy. Oszuści znajdują w sieci firmy, które współpracują ze sobą od dłuższego czasu i realizują między sobą zamówienia. Szczególnie narażone na działania oszustów są firmy współpracujące z zagranicznymi kontrahentami. Przestępcy, aby uzyskać dane, włamują się na serwer poczty elektronicznej. W jaki sposób d... więcej »
"kolorujeMY" ponownie w Jastrowiu
Zabawki, sprzęt sportowy i pokazowa walka bokserska - na takie atrakcje mogli liczyć podopieczni Domu Dziecka w Jastrowiu w ramach akcji „kolorujeMY”. Rok temu fundacja wyremontowała część pomieszczeń tej placówki. W piątek przedstawiciele fundacji odwiedzili podopiecznych Domu Dziecka po raz drugi. - W tym roku w Poznaniu na Bułgarskiej odbył się piknik z okazji dnia dziecka. Wtedy fundacja Wielkopolski Bo... więcej »
Skoda Octavia w płomieniach
Dzisiaj po godzinie 13.00 na drodze wojewódzkiej nr 181 doszło do wypadku drogowego. Za miejscowością Lipka w kierunku Dębrzna auto osobowe Skoda Octavia uderzyło w przydrożne drzewo . W wyniku uderzenia samochód stanął w płomieniach. Poszkodowana została jedna osoba. - Pojazd z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowcy udało się uciec o własnych siłach z płonącego auta. Na miejsce przyjechały ... więcej »

● Komunikaty
Graj o teledysk - konkurs
Jeżeli śpiewasz lub grasz i masz własny zespół to stoisz właśnie przed ogromną szansą. TV Asta przygotowała konkurs „Graj o teledysk”, w którym jak sama nazwa mówi, nagrodą główną jest wyprodukowanie profesjonalnego teledysku oraz jego emisja na antenie TV ASTA. więcej »
Transmisja mszy świętej w TV ASTA

TV Asta będzie transmitować  msze święte z Sanktuarium Maryjnego w Skrzatuszu. Pierwsza transmisja już w najbliższą niedzielę 31 maja o godz. 12:00. Telewizja Asta od lat transmituje w okresie wielkanocnym i świat Bożego Narodzenia msze święte. Teraz wychodząc naprzeciw oczkiwaniom widzów, którzy nie mogą uczestniczyć w niedzilnych mszach w kościele proponujemy transmisje mszy z Sanktuarium w Skrzatuszu.

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 350 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593