● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Pierwsza płyta Dixie Band
Dixie Band wydał swoją pierwszą płytę. Jest to pierwszy album zespołu w ich dwudziestoletniej karierze. Na płycie Dwa Światy znalazło się siedemnaście utworów utrzymanych w klimacie jazzowym. - Marzeniem każdego artysty jest w pewnym momencie swojej twórczości nagranie płyty. Tak również było z zespołem Dixie Band. Jazzowa formacja jazzu tradycyjnego - mówi Estera Naczk, wokalistk... więcej »
W Ujściu czas na festiwal ULKA
W Ujściu, ostatnim tygodniu sierpnia, odbędzie się Ujska Liga Kapel Alternatywnych. Festiwal potocznie nazywany ULKA ma zastąpić organizowany do tej pory Piknik Country. Trwa etap nadsyłania zgłoszeń. Zakres muzyczny festiwalu jest szeroki, więc organizatorzy liczą na wiele ciekawych zgłoszeń. W festiwalu ULKA mogą wziąć udział zespoły grające muzykę typu rock, metal, ska, blues, reggae, pop, hip hop, punk r... więcej »
Wysoka cena za wieczny spokój
Znikną groby na cmentarzach w Trzciance,Białej i Stobnie- te których opłata po 20 latach nie jest uregulowana. Ci, którzy chcą uniknąć likwidacji grobów swoich bliskich muszą uiścić opłatę, która umożliwi użytkowanie grobu przez kolejne dwie dekady. Jeśli tego nie zrobią, w tym samym miejscu zostanie pochowana inna osoba. Burmistrz Trzcianki powołał komisję, która ma kwalifikować groby do likwidacji, al... więcej »

● Komunikaty
Olaf Lubaszenko w Salonie Kulturalnym TV ASTA
W piątek, 17 lipca odbędzie się kolejny Salon Kulturalny TV ASTA. Tym razem gościem Krzysztofa Meszyńskiego i telewizji będzie aktor i reżyser Olaf Lubaszenko. więcej »
Graj o teledysk - konkurs
Jeżeli śpiewasz lub grasz i masz własny zespół to stoisz właśnie przed ogromną szansą. TV Asta przygotowała konkurs „Graj o teledysk”, w którym jak sama nazwa mówi, nagrodą główną jest wyprodukowanie profesjonalnego teledysku oraz jego emisja na antenie TV ASTA. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 350 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593