● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
I Ogólnopolski Turniej Szachowy "Pamięci Kresowian" w Pile
17 lipca w Pile odbył się I Ogólnopolski Turniej Szachowy „Pamięci Kresowian”. Patronat honorowy nad turniejem objął ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski i ksiądz Jarosław Wąsowicz SDB a organizatorami byli Parafia Rzymskokatolicka Św. ... więcej »
Ulica Kościuszki wreszcie otwarta po remoncie
Półtora miliona złotych, tyle Trzcianka wydała na przebudowę centrum. Ulica Kościuszki znajdująca się nieopodal głównej ulicy w mieście czyli Sikorskiego została totalnie zmieniona. Nowe centrum miasta w niedzielę oddano do użytku. Nowoczesne ławki, schody które jeszcze niedawno były starym kamiennym murem czy awangardowa kurtyna wodna . To jedne z wielu elementów które na stałe zagościły w przebudowany... więcej »
Dni Krajenki z Krzysztofem Cugowskim
Koncert zespołu Nadmiar i Bracia, zawody sportowe, a także dzień rodzinny połączony z zabawami integracyjnymi to wszystko czekało na mieszkańców Krajenki i okolic w ramach Dni Krajenki. Była to doskonała okazja do integracji lokalnej społeczności i spędzenia wolnego czasu w gronie rodzinnym. Wszystko zaczęło się w piątek od turnieju piłki nożnej o puchar burmistrza, turnieju tenisa, czy Sztafety Księżnej ... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593