● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Co z tym PiS-em?
Prawo i Sprawiedliwość w ostatnich wyborach samorządowych straciło wszystkich radnych w mieście, ale zyskało w radzie powiatu. Teraz partia przygotowuje się do jesiennych wyborów parlamentarnych. Czy ich działacze są widoczni w Pile? Przed nimi też wybory do zarządu okręgu PiS. Jedynym kandydatem jest Maks Kraczkowski, który zapewne otworzy te... więcej »
Katarzyna Dąbek pomaga migającej społeczności
Od stycznia trwa budowa międzynarodowej platformy internetowej, skierowanej do osób głuchych, posługujących się językiem migowym. Jedną z dwóch polskich koordynatorek programu jest Katarzyna Dąbek, tłumacz przysięgły i wykładowca języka migowego. Pani Katarzyna znana jest pilanom, oglądającym w TV Asta transmisje sesji Rady Miejskiej w Pile. P... więcej »
Wiosna!!!
Jeśli ktoś jeszcze nie wierzy, że wiosna u drzwi, niech spojrzy na to zdjęcie. - Co roku od początku marca zaglądam pod mój bez, rosnący pod oknem. I najczęściej długo muszę czekać, aż pojawią się pierwsze nieśmiałe listki, wieszczące wiosnę. Jakież było moje zdziwienie, kiedy dziś po powrocie z pracy po raz pierwszy w tym roku zerknęłam pod bez, a ... więcej »

● Komunikaty
Wiosenna ramówka w TV ASTA

Wiosna w kalendarzu dopiero za trzy tygodnie, ale u nas już od poniedziałku, 2 marca. Tego dnia wchodzimy do Państwa domów z nową telewizyjną ramówką.
Poza dotychczasowymi programami na Widzów czeka kilka nowości.

 więcej »
Salon Gospodarczy pt. CO DALEJ Z PILSKIM LOTNISKIEM?
W przyszły czwartek, 22 stycznia br. odbędzie się kolejna odsłona "Salonu Gospodarczego" TV ASTA.
Co dalej z pilskim lotniskiem?
Tym razem goście Salonu - władze miasta i powiatu, radni oraz przedsiębiorcy z regionu Piły - zajmą się przyszłością pilskiego lotniska. Udział w dyskusji weźmie również ekspert ds. infrastruktury lotniskowej oraz Prezes Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Sochaczew - Piotr Niewiarowski.
Sprawa pilskiego lotniska żywo interesuje nie tylko polityków i osoby związane z lotnictwem, ale również zwykłych mieszkańców Piły. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593