● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Lider Sukcesu - nagrody starosty rozdane
Lider Sukcesu - to doroczne nagrody przyznawane przez zarząd powiatu pilskiego. Podczas piątkowej gali w hotelu Gromada w Pile starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz pozostali członkowie zarządu wręczyli statuetki Lidera Sukcesu 2017. LAUREACI TYTUŁU LIDER SUKCESU 2017 I NOMINOWANI: Zdrowie i pomoc społeczna Nominacja - KLUB SENIORA Regionalne Centrum Kultury w Pile. LIDER SUKCESU 201... więcej »
Wiosną na boisko
Milion złotych - tyle kosztować będą trzy nowe boiska wielofunkcyjne w gminie Krajenka. Dwa z nich już są gotowe, czekają tylko na nowe zielone otoczenie i wiosnę oczywiście. – Kończymy inwestycję, która jest za nami. To jest boisko wielofunkcyjne w Krajence przy Szkole Podstawowej przy ul. Bydgoskiej.Podobne boisko zostało wykonane w Głubczynie, w podobnej technologii i dzisiaj jesteśmy już po przetargu ... więcej »
Przekazali ubrania dla potrzebujących
Odzież oraz obuwie dla potrzebujących przekazali wolontariusze w Wałczu. Kartony z darami trafiły do ogrzewalni dla bezdomnych. Organizatorzy zbiórki mają już kolejne pomysły na akcje charytatywne. Z ogrzewalni korzystają głównie bezdomni. Tu mogą się umyć, otrzymać ubranie oraz co najważniejsze ogrzać się. Teraz w ramach akcji charytatywnej trafią tu kartony z odzieżą i obuwiem. - Ta akcja wyszł... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593