● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Miasto oddaje 23 działki na sprzedaż, będą przetargi
Działki na sprzedaż i w użytkowanie wieczyste – taką ofertę dla inwestorów zarówno prywatnych, jak i przedsiębiorców przygotował pilski magistrat. Już niebawem będzie można stanąć do przetargu. – Chcielibyśmy dać możliwość inwestowania i tych przetargów w tej chwili będzie naprawdę dużo. Mamy bardzo różnorodną ofertę i dla tych, którzy poszukują terenu pod budownictwo szeregowe, jednorodzi... więcej »
Jest ponad 4200 zgłoszeń na tegoroczny Półmaraton
Zaledwie 9 dni dzieli nas od kolejnej edycji Międzynarodowego Półmaratonu Philipsa, którego trasa jak co roku biegnie ulicami Piły. 26. odsłona międzynarodowych zawodów biegowych cieszy się coraz większą popularnością, co potwierdza rekordowa liczba zapisanych uczestników. – Taką informację jaką podajemy, jak wszyscy pytają, jaka będzie frekwencja, mamy zapisanych już ponad 4200 zawodników, a tych co... więcej »
Nielegalny tytoń i spirytus za 27 tysięcy złotych
27 tysięcy złotych - na tyle policja oszacowała straty jakie mógł ponieść Skarb Państwa w związku z nielegalnym przemytem tytoniu i spirytusu. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara grzywny i do 3 lat więzienia. Policjanci z komendy w Wyrzysku wraz z funkcjonariuszami służby celnej w jednej z mniejszych miejscowości na terenie powiatu pilskiego zatrzymali mężczyznę planującego wprowadzenie do obrotu nielegalnyc... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593