● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Paralotniarz wpadł na drzewo. Ratowali go strażacy
Trzy zastępy strażaków brały udział w nietypowej akcji ratunkowej w Łobżenicy. Paralotniarz zahaczył o drzewo i zawisł na wysokości około 14 metrów. Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 16. przy ul. Raczkowskiego w Łobżenicy. Przybyli na miejsce strażacy rozstawili pod drzewem skokochron, na wypadek gdyby paralotniarz spadł. Wezwano również na pomoc strażaków z Piły. - Akcja prz... więcej »
Rodzinny narkobiznes w Wyrzysku
Wyrzyscy policjanci zatrzymali trzech braci trudniących się przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze zabezpieczyli 19 krzaków marihuany wysokich nawet na 2 metry, prawie 1 kg liści tego narkotyku i blisko 60 gramów przygotowanego do wprowadzenia na rynek suszu.  Policjanci podczas przeszukania posesji zamieszkiwanej przez mężczyzn znaleźli 45 woreczków strunowych i plastikowe pojemniki z suszem, pr... więcej »
Konsorcjum w PWSZ w PIle
Innowacje, nowe technologie i gruntownie wykształceni studenci. Taki ma być efekt utworzonego w pilskim PWSZ konsorcjum. Podpisana umowa to owoc współpracy uczelni z przedsiębiorstwami. Będziemy mieli dostęp, nie powiem, że do końca będziemy właścicielami, do wysoko specjalistycznych laboratoriów. Raz, że nasza kadra będzie mogła tam pracować i przyczyniać się do pewnych wzrostów technologii innowacyjn... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593