● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Zmienią nazwy ulic w gminie Trzcianka
Ulica 27 stycznia w Trzciance nie będzie już przypominać o dniu wyzowlenia miasta i powrocie tych terenów do państwa polskiego. Ta, oraz dwie inne ulice w gminie muszą zmienić nazwy. To efekt wprowadzenia ustawy dekomunizacyjnej. - W czerwcu wpłynął wniosek koła Prawa i Sprawiedliwości dotyczący zmian nazw ulic gminy Trzcianka. Jest to zgodne z ustawą która weszła w życie od pierwszego września tego roku... więcej »
Awaria oświetlenia przyczyną wypadku?
Trzcianka ginie w mroku. Światło pojawia się i znika...Tymczasowy brak oświetlenia na ruchliwych ulicach stwarza często zagrożenie dla pieszych i kierowców. Wystarczy moment nieuwagi i tragedia gotowa. Kilka dni temu do takiej tragedii doszło na ulicy 27 stycznia w Trzciance. Pod kołami motoru zginęła starsza kobieta. Co było przyczyną wypadku ? Nadmierna prędkość czy może panujące w tym miejscu egipskie c... więcej »
Wyjazdowa sesja Rady Powiatu Pilskiego
We wtorek odbyła się wyjazdowa sesja Rady Powiatu Pilskiego. Tym razem radni gościli w Łobżenicy. Choć porządek obrad nie był szczególnie obszerny, to nie zabrakło emocji związanych przede wszystkim z poziomem edukacji w powiecie. Tym razem zarówno opozycja, jak i władze powiatu były zgodne – z poziomem edukacji w powiecie pilskim nie jest najlepiej. Dobitnie pokazały to wyniki egzaminów zawodowych oraz matu... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593