● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Pożar w Zelgniewie
Poprzedniej nocy wybuchł pożar w jednym z domów jednorodzinnych w Zelgniewie. Ogień pojawił się na poddaszu, gdzie spała cała rodzina. Na szczęście wszystkim udało się bezpiecznie opuścić budynek. Z żywiołem przez 2,5 godziny walczyło 5 zastępów straży pożarnej. - Krótko po godzinie 2. w nocy do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP dotarła informacja o pożarze domu jednorodzinnego w m... więcej »
Pilscy radni przeciw zmianom w oświacie
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Piły na wniosek prezydenta Piotra Głowskiego, rada przyjęła apel do premier Beaty Szydło oraz Anny Zalewskiej, ministra edukacji narodowej i posłów na  Sejm RP z okręgu nr 38, w sprawie zaniechania zapowiadanych zmian w systemie oświaty. W apelu przyjętym przez Radę Miasta Piły znalazła się prognoza zdarzeń mogących się wydarzyć po wprowadzeniu zapowiadanych zmian. Poni więcej »
Czy jesteśmy gotowi do zimy?
Na termometrze minusowe temperatury, a na drogach lód. Czy w tym roku niesprzyjające warunki drogowe zaskoczyły kierowców? Postanowiliśmy sprawdzić także to, jak służby miejskie przygotowują się do nadchodzącej zimy i jak wypadły podczas pierwszego sprawdzianu. Jak jest zima to musi być zimno i choć do astronomicznej, a tym bardziej kalendarzowej zimy daleko, to przymrozki dały się już niektórym we znaki. Dz... więcej »

● Komunikaty
Mamy pół miliona!
TV ASTA od lat stanowi pierwsze źródło informacji lokalnych dla mieszkańców Piły i Północnej Wielkopolski. Dzięki współpracy z poznańską INEA, zagościliśmy w domach w całej Wielkopolsce. W ślad za wielkopolskim operatorem szczecinecki GAWEX oraz PROMAX z Ostrowa Wielkopolskiego włączyli nasz kanał do swojego programingu i dzięki temu może nas oglądać już pół miliona widzów. więcej »
Salon Kulturalny z Tomaszem Kotem
W niedzielę, 30 sierpnia w kinie Helios w Pile odbędzie się kolejny Salon Kulturalny organizowany przez Telewizję ASTA oraz Krzysztofa Meszyńskiego, a specjalnym gościem Salonu będzie aktor Tomasz Kot. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 350 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593