● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Policjanci z Wałcza będą mieć nową komendę
Policjanci w Wałczu będą mieć nową komendę. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Szczecinie została podpisana umowa dotycząca budowy nowej siedziby. Umowa zawarta została w obecności szefa zachodniopomorskiej policji mł. insp. Jacka Cegieły, zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie mgr. Marka Jasztala z mgr. inż. Krzysztofem Michułką przedstawicielem firmy budującej komendę. - Nowa siedzi... więcej »
Które szpitale w sieci? NFZ ogłosiło listę
Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił listę szpitali, które trafią do tzw. sieci szpitali. Znalazły się wśród nich szpitale z naszego regionu. Szpitale z naszego regionu, które znalazły się w sieci szpitali: - Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica, - Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Czarnkowie, - Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance, - Szpital Powiatowy im. Alfreda Soko więcej »
Trzech zatrzymanych za marihuanę i amfetaminę
Trzymiesięczny areszt i dozór dla dwójki, z trzech zamieszanych w posiadanie narkotyków mieszkańców powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Policjanci w ich mieszkaniach i skrytkach przygotowanych w lesie znaleźli prawie pół kilograma marihuany i ponad 700 gramów amfetaminy. Policjanci zatrzymali 47-letniego mieszkańca miasta, który posiadał susz ziela konopi o masie ponad 22 gramów brutto. Mężczyzna nie był ... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593