● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Referendum już w niedzielę
Finansowanie partii, podatki i JOW-y – to zagadnienia, których dotyczą pytania zadane Polakom w referendum. Ono już w niedzielę. Podobnie, jak przed wyborami, teraz również obowiązuje cisza wyborcza. Jedna karta, trzy pytania i trzy odpowiedzi. Przypomnijmy, na referendum udajemy się do tego samego lokalu, w którym zazwyczaj głosujemy, zabieramy ze sobą dokument tożsamości i stawiamy trzy krzyżyki. – Żeb... więcej »
Wypadek pod Śmiłowem - utrudnienia
Od Pana Jakuba dostaliśmy zdjęcie ze zdarzenia drogowego, do którego doszło przed godz. 15.00, między Jeziorkami, a Śmiłowem. Na razie wiemy, że jeden z uczestników został przewieziony do szpitala. Na drodze są utrudnienia, jeśli ktoś nie musi tamtędy jechać, lepiej omijać ten odcinek drogi. Panu Jakubowi dziękujemy.  więcej »
"Lalka" już w sobotę
W sobotę, 5 września o godz. 17.00 w Parku Miejskim w Pile rozpocznie się Narodowe Czytanie. W tym roku będzie to "Lalka" Bolesława Prusa. Narodowe Czytanie to zainicjowana cztery lata temu przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego akcja publicznego czytania największych polskich dzieł literackich. Akcję zainaugurowała wspólna lektura „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. Dwa lata temu, podczas drugiej odsłony ... więcej »

● Komunikaty
Salon Kulturalny z Tomaszem Kotem
W niedzielę, 30 sierpnia w kinie Helios w Pile odbędzie się kolejny Salon Kulturalny organizowany przez Telewizję ASTA oraz Krzysztofa Meszyńskiego, a specjalnym gościem Salonu będzie aktor Tomasz Kot. więcej »
Olaf Lubaszenko w Salonie Kulturalnym TV ASTA
W piątek, 17 lipca odbędzie się kolejny Salon Kulturalny TV ASTA. Tym razem gościem Krzysztofa Meszyńskiego i telewizji będzie aktor i reżyser Olaf Lubaszenko. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 350 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593