● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Forum gospodarcze w Smolarni
W poniedziałek odbyło się Forum Gospodarczego Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego. W spotkaniu noworocznym w Hotelu Smolarnia wzięli udział przedsiębiorcy, parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji i jednostek samorządowych. Na wniosek starosty pięć firm działających na terenie powiatu otrzymało Honorową Odznakę za Zasługi dla Województwa Wielk... więcej »
Rodzina cygańska koczuje w Pile?
Prawdopodobnie cygańska rodzina koczuje w pustym budynku w pobliżu pilskiej ziemniaczanki. Od wczoraj w pustostanie przy ul. Fabrycznej przebywa jedenaście osób, w tym pięcioro dzieci. Najmłodsze ma kilka miesięcy. Na miejscu była już policja oraz pracownicy socjalni. Rodzina do Piły przyjechała prawdopodobnie wczoraj wieczorem. Nie wiadomo skąd przybyli do Piły. - Dziś otrzymali ciepły posiłek dostarczony... więcej »
Ptasia grypa w Wałczu. Martwe ptaki na Zamkowym
Dwa martwe ptaki zostały znalezione na jeziorze Zamkowym w Wałczu. Przyczyną ich śmierci była ptasia grypa. Jest to pierwszy przypadek pojawienia się tej choroby w historii miasta. – Jest to potwierdzone laboratoryjnie, wyniki są pozytywne, nie ma żadnych wątpliwości co do tego. Do tej pory nie było w Wałczu żadnego przypadku tej choroby. Podjęliśmy decyzję o pobraniu próbek i wysłaniu tego materiału d... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593