● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
W rocznicę pamiętnej mszy
W 1945 roku, tuż przed zakończeniem II wojny światowej, w Pile odbyła się pierwsza, powojenna msza w języku polskim. Już wkrótce przypadnie 70. rocznica pamiętnej Eucharystii. — W niedzielę, 6 maja [1945 r.] zebrało się u św. Rodziny pół kościoła narodu. Dziw, że w ruinach tyle żywych istot mieszka. Do mszy służyli oficerowie AK. Na wspomnienie w kaza... więcej »
Wioska w mieście
Od naszego Czytelnika na kontakt@asta24.pl dostaliśmy ciekawe zdjęcia z Piły. Przy jednej z ulic jest mała hodowla kur, które pasą się na trawniku. Opodal są już nowe bloki. - Zróbcie coś z tym. To wstyd, że w Pile - mieście aspirującym do miana stolicy subregionu - jest wioska - napisał Czytelnik. * Zapraszamy naszych Czytelników do wysyłani... więcej »
Jeden dyskont w Pile mniej
Nowy dyskont "Czerwona Torebka" został otwarty zaledwie trzy miesiące temu, a już jego właściciele podjęli decyzję o zamknięciu sklepu. Z jednej strony mieszkańcy cieszyli się, że w Pile jest coraz więcej sklepów sieciowych i że są one w mieście rozmieszczone w miarę regularnie. Z drugiej zaś kolejne wielkopowierzchniowe sklepy, których czasem jest po kilka n... więcej »

● Komunikaty
Wiosenna ramówka w TV ASTA

Wiosna w kalendarzu dopiero za trzy tygodnie, ale u nas już od poniedziałku, 2 marca. Tego dnia wchodzimy do Państwa domów z nową telewizyjną ramówką.
Poza dotychczasowymi programami na Widzów czeka kilka nowości.

 więcej »
Salon Gospodarczy pt. CO DALEJ Z PILSKIM LOTNISKIEM?
W przyszły czwartek, 22 stycznia br. odbędzie się kolejna odsłona "Salonu Gospodarczego" TV ASTA.
Co dalej z pilskim lotniskiem?
Tym razem goście Salonu - władze miasta i powiatu, radni oraz przedsiębiorcy z regionu Piły - zajmą się przyszłością pilskiego lotniska. Udział w dyskusji weźmie również ekspert ds. infrastruktury lotniskowej oraz Prezes Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Sochaczew - Piotr Niewiarowski.
Sprawa pilskiego lotniska żywo interesuje nie tylko polityków i osoby związane z lotnictwem, ale również zwykłych mieszkańców Piły. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593