● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Nabrzeże Gwdy do remontu
Rzeka Gwda najprawdopodobniej doczeka wymiany betonowych nabrzeży. Rozmowy z Urzędem Marszałkowskim trwają. Znamy już koszt inwestycji. Dodatkowo Organizacja Turystyczna Północnej Wielkopolski „Dolina Noteci” rozpocznie lada moment znakowanie rzeki dla kajakarzy. Chodzi o regulacje umocnień wzdłuż rzeki Gwdy. Nabrzeża nie są w dobrym stanie. Nie były gruntownie remontowane odkąd powstały, czyli kilkadziesią... więcej »
Trasa szybka, dworzec pięknieje, a co z Okrąglakiem?
PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły przetarg na modernizację odcinka kolejowego na trasie Piła – Poznań. Remont rozpocznie się w przyszłym roku i potrwać może nawet dwa lata. Po renowacji torowiska pociągi będą jeździć na tej trasie z prędkością 120 kilometrów na godzinę, choć jeszcze pół roku wcześniej Marszałek województwa obiecywał na tej trasie zawrotną prędkość 160 kilometrów na godzinę... ... więcej »
11 punktów przewagi wystarczy?
50:39 – takim wynikiem zakończył się pierwszy mecz barażowy o awans do Nice Polskiej Ligi Żużlowej pomiędzy Polonią Piła i Startem Gniezno. Zawodnicy Janusza Michaelisa przed rewanżowym meczem w Gnieźnie mają 11 punktów przewagi nad swoimi rywalami. Do awansu, Polonia potrzebuje 40 oczek na wyjeździe. Patrząc na to jak zespół Janusza Michaelisa prezentował się dzisiaj przed pilską publicznością, nie jes... więcej »

● Komunikaty
Mamy pół miliona!
TV ASTA od lat stanowi pierwsze źródło informacji lokalnych dla mieszkańców Piły i Północnej Wielkopolski. Dzięki współpracy z poznańską INEA, zagościliśmy w domach w całej Wielkopolsce. W ślad za wielkopolskim operatorem szczecinecki GAWEX oraz PROMAX z Ostrowa Wielkopolskiego włączyli nasz kanał do swojego programingu i dzięki temu może nas oglądać już pół miliona widzów. więcej »
Salon Kulturalny z Tomaszem Kotem
W niedzielę, 30 sierpnia w kinie Helios w Pile odbędzie się kolejny Salon Kulturalny organizowany przez Telewizję ASTA oraz Krzysztofa Meszyńskiego, a specjalnym gościem Salonu będzie aktor Tomasz Kot. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 350 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593