● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Odbierane są świadczenia opiekunom dzieci z autyzmem
Rodzice chorych na autyzm dzieci, każdego dnia zmagają się z niepełnosprawnością swoich pociech. Niestety muszą także walczyć z urzędnikami, którzy pozbawiają ich środków do życia, a także pieniędzy na jakże potrzebną rehabilitację. Pani Dorota Gwara codziennie zmaga się z niepełnosprawnością swojego dziecka. Kacper ma 10 lat, autyzm, wrodzoną wadę serca i biodra. Do niedawna jego mama otrzymywała z... więcej »
IX Country nad Gwdą już dziś na pilskiej Wyspie
IX Country nad Gwdą już dziś na pilskiej Wyspie. Festiwal miłośników muzyki kowbojskiej potrwa do soboty. Początek już dziś. O godz. 17.00 rozpocznie się uroczysta parada, oczywiście nie zabraknie koni i bryczek. Pół godziny później otwarcie imprezy na Wyspie. Dziś na scenie zagrają m.in. Ryszard Wolbach z zespołem, Honky Tonk Brothers oraz Cashflow. Także jutro na Wyspie będzie prawdziwe miasteczko w... więcej »
Wałczanka oszukana "na policjanta"
Mieszkanka Wałcza została ofiarą oszusta podającego się za policjanta. Wkręcona w grę pozorów starsza pani miała przekazać kwotę 22 tysięcy złotych. Mieszkanka Wałcza padła ofiarą oszusta podającego się za policjanta. W tym tygodniu kobieta odebrała telefon, w którym słychać było przeraźliwy płacz i szloch kobiety. Kobieta podająca się za jej córkę powiedziała, że uczestniczyła w wypadku drogowy... więcej »

● Komunikaty
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
Gala Finałowa Mały Procent Duża Sprawa
W niedzielę 3 kwietnia w Regionalnym Centrum Kultury odbędzie się uroczysta gala finałowa akcji charytartwnej Mały Procent - Duża Sprawa. W programie między innymi Taniec z VIPami, koncert zespołu Na Górze oraz występ tancerzy ze szkoły tańca Beezone.
 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593