● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Czy odbędzie się zlot morsów?
Kolejna odsłona wojenki pilski-pilskiej ? Tym razem poszło o Pilski Zlot Morsów. Honorowy patronat nad tą imprezą objął starosta pilski, co zdaniem organizatorów nie spodobało się prezydentowi Piły, który wycofał swoją zgodę na współpracę z morsami. Czy te czarne koty zwiastują nieszczęści... więcej »
Zespół Sloviansky pomaga budować hospicjum
Pilska grupa Sloviansky wydała płyta Bramy. Cały dochód ze sprzedaży płyty trafi na konto Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej. Towarzystwo prowadzi zbiórkę pieniędzy na budowę pierwszego w Pile stacjonarnego hospicjum. Brakuje im jeszcze 6 milionów złotych... Dwa lata temu Sloviansky otrzymał Syriusza, wówczas członkowie zespołu postanowili przeznaczyć część dochodu z n... więcej »
Kamery w pilskim kościele
Monitoring to już znak naszych czasów. Kamery mają przede wszystkim zwiększać  bezpieczeństwo. Te zaczęły pojawiać się także w kościołach. W Pile, w kościele pod wezwaniem świętego Antoniego. Jak się okazuje, kamery mają być straszakiem nie tylko na złodziei.  W kościele pod wezwaniem św. Antoniego w Pile pojawiły się kamery. Jednak nie po to aby transmitować niedzielną mszę świętą dla wiernych,... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593