● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Na Salon pójdą...
Salon Kulturalny TV ASTA odbędzie się we wtorek 19 grudnia w Regionalnym Centrum Kultury w Pile. Projekcja filmu “Zgoda” o godz. 18.00, a po krótkiej przerwie o godz. 19.45 – spotkanie z Jakubem Gierszałem oraz Maciejem Sobieszczańskim. Rozmowę poprowadzi Janusz Wróblewski z tygodnika Polityka. Dla naszych czytelników do wygrania były dwa podwójne bilety na wtorkowy Salon Kulturalny a wystarczyło odpowiedzieć... więcej »
60 tys. zł za sprawność Dominika
Grać w piłkę, jeździć na rowerze i na rolkach, i biegać – tego wszystkiego nie może robić 10-letni Dominik z Piły. Chłopiec przyszedł na świat z jedną nogą krótszą. Dzisiaj różnica wynosi 11 cm, a operacja wszczepienia aparatu wydłużającego kości kosztuje 60 tys. zł. Dla rodziny chłopca to nieosiągalna kwota, a na zebranie jej zostały tylko 2 miesiące. Gdy po zdrowej bliźniaczej ciąży, nadszedł... więcej »
Remont linii kolejowej
Linia kolejowa numer 410 na trasie od Złocieńca do Choszczna zostanie wyremontowana. Skorzysta na tym między innymi gmina Mirosławiec, która doczeka się kolejowego połączenia. Na wyremontowaniu linii zależało także wojsku. - Aktualnie przygotowywany jest program funkcjonalno-użytkowy, aby ogłosić postępowanie dotyczące projektu dla tego zadania. Mogę powiedzieć,że będzie rewitalizowana ta linia 410... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593