● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
● News asta24
Galeria i film z rozdania Syriuszy 2017
W minioną sobotę odbyła się gala Syriuszy 2017. To doroczne nagrody prezydenta Piły Piotr Głowskiego. Uroczystość tradycyjnie poprowadził Krzysztof Ibisz. Galę w tym roku uświetniła piosenkarka Ania Dąbrowska. Gala odbyła się w Regionalnym Centrum Kultury. Nagrody oraz nominacje otrzymali w kategoriach: OSOBOWOŚĆ Lech Żak, nominacje: ks. Tomasz Wola, Kama Frąckowska-Pilarska LOKALNA S... więcej »
Seryjny podpalacz zatrzymany
Złotowska policja zatrzymała sprawcę podpaleń wiat śmietnikowych, do których doszło przed dwoma tygodniami w Złotowie. Zatrzymany to 43-letni mieszkaniec Złotowa. Mężczyzna przyznał się do podpaleń trzech wiat śmietnikowych, które miały miejsce w nocy z 11 na 12 lutego na ulicy Słowackiego 7 oraz ulicy Westerplatte 15 i 21. 43-latek odpowiadał będzie teraz przed sądem.... więcej »
300 kilogramów nielegalnego tytoniu
Pilscy policjanci przejęli prawie 300 kilogramów nielegalnego tytoniu. W sprawie zatrzymano 65-letniego mężczyznę, który naraził Skarb Państwa na straty w wysokości blisko 230 tys. zł. 22 lutego policjanci zatrzymali  na terenie gminy Kaczory zatrzymali do kontroli drogowej wytypowany wcześniej pojazd, którego kierowcą był 65- letni mężczyzna. W samochodzie funkcjonariusze ujawnili 14 worków z t... więcej »

● Komunikaty
Wakacyjna ramówka TV ASTA, będą zmiany programów

Przed nami okres wakacji, urlopu i odpoczynku. Tym samym z końcem czerwca zmienia się ramówka TV ASTA.
Na czas wakacji z ramówki TV ASTA zniknie część programów. Od 27 czerwca nie będą emitowane kuriery regionalne oraz wszystkie programy publicystyczne. Przez dwa miesiące widzowie nie obejrzą także niektórych magazynów. Z ramówki zniknie Tempo, Motowizja, Tajemnice Piły, Porcja Stylu, Na Zdrowie, Kwadrans akademicki, Muzyczny backstage, Na Sygnale, Dokument TV ASTA, Karnet Kulturalny oraz W służbie lasom.

 więcej »
Nagrody dla produkcji TV ASTA! Zaprezentujemy się we francuskim Cannes
Dwa filmy dokumentalne TV ASTA zostały docenione i nagrodzone w XIII Edycji Konkursu dla Telewizji Lokalnych „To nas dotyczy” organizowanej przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej. Produkcja „Powstanie Wielkopolskie. Most na Noteci” została uznana przez jury konkursowe za program z potencjałem do dystrybucji międzynarodowej. Jego producenci otrzymali zaproszenie na międzynarodowe targi i konferencję MIPDOC, która odbędzie się w przyszłym roku w Cannes we Francji! 

 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
Docieramy do ponad 500 tysięcy widzów
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group AstaUp Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593