● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
W czwartek oznakuj rower
W ramach prowadzonej akcji prewencyjnej pod nazwą "Rower na zdjęciu" policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zaczynają znakowanie rowerów. Aby przystąpić do programu wystarczy przyjechać ze swoim rowerem (koniecznie wraz z dokumentem zakupu) do Komendy Powiatowej Policji w Pile. Tam właściciel wypełni deklarację potwierdzającą uczestnictwo w programie, a poj... więcej »
Chińskie centrum 24h/dobę
Nie będzie remontu! Znalazł się właściciel gruntów przy ulicy Kościuszki w Trzciance. Centrum Trzcianki miało być nowoczesnym miejscem do odpoczynku, a zmieni się w teren, na którym powstanie chińskie centrum. Mimo, że plany na odbudowę były dopięte na ostatni guzik, samorząd nie może w tej kwestii dyskutować z właścicielem, który odnalazł się po latach.... więcej »
Sensacyjne znalezisko na pilskim dworcu
Podczas prac remontowych na pilskim dworcu PKP odkryto złote i srebrne monety. Pieniądze pochodzą z XIX wieku. To pamiątka z otwarcia obiektu. Piła była tak strategiczną linią w Prusach Wschodnich, że na otwarcie dworca 26 lipca 1851 roku przyjechał parowozem sam król pruski Fryderyk Wilhelm IV. Na dworcu witały go tłumy. - Ci którzy towarzyszyli jego królews... więcej »

● Komunikaty
Wiosenna ramówka w TV ASTA

Wiosna w kalendarzu dopiero za trzy tygodnie, ale u nas już od poniedziałku, 2 marca. Tego dnia wchodzimy do Państwa domów z nową telewizyjną ramówką.
Poza dotychczasowymi programami na Widzów czeka kilka nowości.

 więcej »
Salon Gospodarczy pt. CO DALEJ Z PILSKIM LOTNISKIEM?
W przyszły czwartek, 22 stycznia br. odbędzie się kolejna odsłona "Salonu Gospodarczego" TV ASTA.
Co dalej z pilskim lotniskiem?
Tym razem goście Salonu - władze miasta i powiatu, radni oraz przedsiębiorcy z regionu Piły - zajmą się przyszłością pilskiego lotniska. Udział w dyskusji weźmie również ekspert ds. infrastruktury lotniskowej oraz Prezes Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Sochaczew - Piotr Niewiarowski.
Sprawa pilskiego lotniska żywo interesuje nie tylko polityków i osoby związane z lotnictwem, ale również zwykłych mieszkańców Piły. więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593