● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Muzyka, dym i lasery: III Sunrise Dance Party
Czarnkowski rynek w sobotni wieczór zmienił się w największą w regionie dyskotekę pod gołym niebem. Na Sunrise Dance Party bawiło się kilka tysięcy osób. Impreza zorganizowana została już po raz trzeci. Gościem specjalnym czarnkowskiego Sunrise był Maestro Chives, który na elektrycznych skrzypcach zagrał hity klubowych parkietów. Muzyka serwowana przez najlepszy... więcej »
Piła na Plastronie: wielki piknik z żużlem w tle
To była nie lada gratka nie tylko dla fanów żużla. W sobotę stadion żużlowy przy Bydgoskiej zapełnił się dosyć szczelnie. Można było nie tylko obejrzeć żużlowe motocykle z bliska, ale także się na nich przejechać.  Atrakcji było jednak znacznie więcej - szczególnie dla najmłodszych. Zamki dmuchane i zjeżdżalnie, przy dopisującej pogodzie, cieszyły się wie... więcej »
Był „Rydwan”, będzie „Forma”
Wkrótce otwarcie hotelu „Forma” - tak przynajmniej czytamy na jego stronie internetowej. To nowa nazwa dawnego hotelu Rydwan na os. Górnym. Hotel wydzierżawiła na początku tego roku od miasta, a dokładnie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, spółka związana z Adamem Janickim, właścicielem m.in. restauracji Pomarańczowy Fortepian, czy klubu Molino. Wcześniej ho... więcej »

● Komunikaty
Trzcianka Twoim Zdaniem
Jak w przyszłości będzie wyglądać centrum Trzcianki? Czy z Placu Pocztowego zniknie mauzoleum, czy przeniesione zostaną dworzec autobusowy i targowisko miejskie? więcej »
Drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście
W poniedziałek 16 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście. Tak samo jak przy pierwszej edycji, transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TV ASTA.
 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593