● Mapa zasięgu
Mapaka zasiegu
TEL Zadzwoń do nas
67 350 90 10
E-MAIL Napisz do nas


E-MAIL Serwis 24h

67 350 90 00
Chcesz otrzymywać od nas newslettery informacyjne?

Zapisz się
● News asta24
Ulica Kresowiaków w Złotowie
Miało być rondo, a jest tylko ulica. Zdaniem przedstawicieli Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Złotowie - dobre i to. Odcinek nowej ulicy znajduje się na obrzeżach miasta, połączył ul. Leśną z ul. Jastrowską. -  Jest to dla nas bardzo ważne wydarzenie. Nazwę tę miało nosić obecne rondo Zamkowe, niemniej jednak jesteśmy zadowoleni również ... więcej »
Pinokio (dla małych i dużych) - konkurs
Kto nie zna bajki o niesfornym chłopcu, któremu - gdy kłamał - wydłużał się nos? Ta niezwykła przypowiastka jest nie tylko piękną baśnią dla dzieci, ale tez mądrym opowiadaniem dla dorosłych. W sobotę, 20 września, o godz. 17.00, w RCK Teatr Miejski w Pile pokazany zostanie spektakl teatru im. Aleksandra Fredry z Gniezna, pt. Pinokio. W zaproszeniu czytamy:  Nasz dobry zna... więcej »
Kosztowny awans?
Jeszcze dwa spotkania i być może wszystko będzie jasne. Kibice i działacze Klubu Żużlowego Victoria Piła z niecierpliwością czekają na finał drugiej ligi i rzecz jasna – awans Victorii do pierwszej. Ale czy pilski klub stać na to, żeby jeździć w pierwszej lidze? Tysiące kibiców, gorący doping i jedno marzenie – awans do 1.... więcej »

● Komunikaty
Trzcianka Twoim Zdaniem
Jak w przyszłości będzie wyglądać centrum Trzcianki? Czy z Placu Pocztowego zniknie mauzoleum, czy przeniesione zostaną dworzec autobusowy i targowisko miejskie? więcej »
Drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście
W poniedziałek 16 czerwca o godz. 19:00 odbędzie się drugi Pilski Test Wiedzy o Mieście. Tak samo jak przy pierwszej edycji, transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TV ASTA.
 więcej »
zobacz wszystkie komunikaty »
GRUPA ASTA:
Asta-net Tv Asta Asta-bud Asta24 Asta-group Sun Group
tvasta.pl   • program  • ludzie   • komunikaty  • kariera   • kontakt   • pogoda  • dodaj ogłoszenie  • polityka prywatności 

TV ASTA Sp. z o.o. ul. Drygasa 29, 64-920 Piła tel.: 067 350 90 10 NIP: 764-10-01-391 REGON: 570150301 KRS: 0000101593