"Echo" w mediach społecznościowych Udostępnij na Facebooku

Już tej jesieni, premiera pierwszego w pełni fabularnego filmu krótkometrażowego w koprodukcji TV ASTA i SEMiF. "Echo" to postromantyczny dramat w klimacie neo-noir w reżyserii oraz na podstawie scenariusza Tomasza Janczara. Całość zdjęć filmowych miała miejsce w Pile - miasto jest głównym sponsorem przedsięwzięcia. Na planie filmu pojawili się aktorzy i profesjonaliści z branży filmowej z różnych stron kraju, aby wspomóc ekipę telewizji.

W rolach głównych będziemy mogli zobaczyć Annę Bieżyńską, Roberta Gulaczyka, Michała Krzywickiego, a także Magdalenę Biegańską, Rafała Cielucha i Dagmarę Brodziak.  
 
"Echo" to opowieść o młodej kobiecie, która po przebytej chorobie próbuje odnaleźć się w zastanej rzeczywistości. Nie wszystko wydaje się jednak takie jak przedtem…
 
Zapraszamy do obserwacji mediów społecznościowych filmu "Echo", gdzie już teraz pojawiają się informacje o aktorach, twórcach oraz zdjęcia z planu. Aktualnie film jest na etapie postprodukcji.
 
ECHO Facebook
ECHO Instagram
ECHO Twitter


Sponsorzy filmu:
Miasto Piła, PZZ Wałcz, Łuków, Dolina Noteci, Agrifarm, Farmutil, Grupa Mago, ASTA-NET, Cellco, OSM Czarnków oraz Sun Group.
Powrót do listy aktualności