Tempo - Tempo 29.01.2019

Opis odcinka

Alessandro Chiappini od grudnia 2018 roku prowadzi ekstraligowy zespół Enea PTPS Piła. Siatkarki w czterech spotkaniach rozgrywek LSK zdobyły 8 punktów. Gorąco także na boisku UKS SMS JOKER. Drużyna obecnie przygotowuje się do finału województwa w kategoriach młodzieżowych. Poza tym w Pile odbył się kolejny wyścig gokartów na torze kartingowym GOKART EXTREME. Na starcie stanęło aż 30 zawodników z Wielkopolski. <br>

Opis programu

Program ukazujący kompilację ciekawych wydarzeń sportowych oraz ich bohaterów w szerszym kontekście. Reportaże z meczów, biegów, zawodów, wyniki, tabele, porównania i rozmowy z głównymi bohaterami sportowych aren.