Porcja stylu - Porcja Stylu 27.11.2017

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Ponura jesienna aura jest dobrym powodem na generowanie endorfin. W tym odcinku przy kubku gorącej czekolady dowiemy się w jaki sposób trafić na wyspę szczęścia, zrelaksować się w świecie ajurwedy, czyli rozwiniętej w starożytności medycynie indyjskiej oraz zadbać o piękny, biały uśmiech pomimo pochłaniania sporej ilości słodkości. <br>

Opis odcinka

Ponura jesienna aura jest dobrym powodem na generowanie endorfin. W tym odcinku przy kubku gorącej czekolady dowiemy się w jaki sposób trafić na wyspę szczęścia, zrelaksować się w świecie ajurwedy, czyli rozwiniętej w starożytności medycynie indyjskiej oraz zadbać o piękny, biały uśmiech pomimo pochłaniania sporej ilości słodkości.

Opis programu

Nowa formuła, nowe tematy ale program dobrze znany naszym widzom. W Porcji stylu wytropimy najciekawsze trendy i pokażemy nowinki na lokalnym rynku. Będzie medycyna w hołdzie urodzie, modowe must have, design we wnętrzach, podróże marzeń oraz wiele innych, aktualnych tematów. Stylowo w każdym aspekcie życia? - Z Porcją Stylu to możliwe.