Zawodowcy - Zawodowcy 05.02.2019

W celu uzyskania dostępu do płatnej części serwisu (transmisji online TV ASTA oraz archiwum materiałów TV ASTA) w poniższym polu wprowadź kod dostępu.

Aby uzyskać kod dostępu do wszystkich materiałów ważny 24 godziny wyślij SMS na numer 73068 o treści AP.TVA1 - w ciągu kilku sekund otrzymasz zwrotnie kod umożliwiający dostęp do płatnej części serwisu. Koszt SMS - 3,69 zł brutto.

Możesz również uzyskać dostęp na 30 dni, w tym celu wystarczy wysłać SMS na numer 91958 o treści AP.TVA2 - koszt SMS - 23,37 zł brutto.

Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-mobile, Plus, Play, Orange).

Usługę SMS PREMIUM obsługuje CTM Mobiltek.

Dane właściciela serwisu: TV ASTA Sp. z o.o., ul. Drygasa 29, 64-920 Piła.​

Zapoznaj się z regulaminem usługi. Jeżeli chcesz złożyć reklamację działania usługi SMS PREMIUM kliknij tutaj.

UWAGA! Usługa jest bezpłatna dla abonentów posiadających Internet w ASTA-NET!

Opis odcinka

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to działa, że zimą kaloryfery w naszych domach stają się ciepłe? Nie...? A to ciekawe. Naprawdę ciekawe! W kolejnym odcinku programu Zawodowcy Marcin odkrywa co dzieje się za zamkniętymi drzwiami pilskiego MEC-u. <br><br>

Opis odcinka

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak to działa, że zimą kaloryfery w naszych domach stają się ciepłe? Nie...? A to ciekawe. Naprawdę ciekawe! W kolejnym odcinku programu Zawodowcy Marcin odkrywa co dzieje się za zamkniętymi drzwiami pilskiego MEC-u.

Opis programu

Program prowadzony przez Marcina Maziarza, w którym będziecie mogli przyjrzeć się od kuchni pracy fachowców i to z bardzo różnych dziedzin...